Beykent'e Hoş Geldiniz

 • BEYKENT'E HOŞ GELDİNİZ

  Öncelikle, zorlu üniversite sınavı maratonunu başarıyla tamamladığınız için tebrikler.

  Biliyoruz ki üniversite arayışı hayatın en önemli kararlarından biridir. Bu kararı vermeden önce “Üniversite Nedir?, Üniversite Hayatı Boyunca Neler Yaşanır? ” sorularının cevaplanması gerekir.

  Biz 1997 yılından bu yana öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor, onların başarılı bireyler olmaları için eğitim vermeye devam ediyoruz. Eğitim demişken, tercih yapmanda yardımcı olmak için Bölümler hakkında detaylı bilgiler yazdık. Okumak istediğin bölümden mezun olan öğrencilerimizden görüşlerini alman için de Tercih Uzmanı adında bir sekme açtık. Aklına takılan her şeyi sorabilirsin.

 • YERLEŞKE HAYATI

  Üniversitede eğitim kalitesi kadar yerleşkeler ve yerleşkelere ulaşım da çok önemlidir. Eğitim hayatın boyunca neredeyse her gün aynı yerleşkeye gidecek olduğunu düşünürsen, yerleşkenin önemini anlamış olacaksın. Bizim; Ayazağa - Maslak, Taksim, Büyükçekmece olmak üzere 3 adet yerleşkemiz var. Beykentliler olarak biz, yerleşkelerimizde vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz. Restoranlar, kafeler, spor salonları, yarı olimpik havuz, kütüphaneler, laboratuvarlardan faydalanabilirsin. Ayrıca her yerleşkenin yakınında metro istasyonları var, metro ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin.

  İlgi alanların varsa, herhangi bir ihtiyacın olursa, sağlıklı ve ucuz beslenmek istersen ya da yeni hobiler edinmek istersen, Yerleşke Birimleri tam sana göre. Öğrenci kulüplerinden istediklerine katılarak hobilerini geliştirebilirsin. Farklı hobilerin var ise kendi kulübünü kurup, yeni projelere imza atabilirsin. Geleceğine açılan kapıdan girip merdivenleri teker teker çıkarken eğlenecek, sağlam dostluklar kuracak, hobilerini geliştirecek, yerleşkede keyifli vakit geçirerek yıllar sonra bile hafızandan silinmeyecek bir üniversite hayatı yaşayacaksın.

BİZE YAZIN

İstediğin zaman yerleşkelerimizi ziyarete gelebilirsin.
444 1 997 | info@beykent.edu.tr

Kariyer danışmanlarımıza yazarak, en doğru adımı atmanız konusunda destek alabilirsiniz