Yükleniyor..
BEYKENT’E HOŞ GELDİN.
 
Öncelikle hoş geldin, zorlu üniversite sınavı maratonunu başarıyla tamamladığın için tebrikler. Biliyoruz ki şimdi üniversite arayışındasın ve hayatının en önemli kararlarından birini vereceksin. Bu kararı vermeden önce “Üniversite Nedir, Üniversite Hayatın Boyunca Neler Yaşayacaksın?” sorularının cevabını öğrenmek istersin diye düşündük.
 
Üniversite; kendi ayakların üzerinde durmayı öğrenip gerçek hayata adım attığın ilk yerdir. Biz 1997 yılından bu yana öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor, onların başarılı bireyler olmaları için eğitim vermeye devam ediyoruz. Eğitim demişken, tercih yapmanda yardımcı olmak için BÖLÜMLER hakkında detaylı bilgiler yazdık. Okumak istediğin bölümden mezun olan öğrencilerimizden görüşlerini alman için de UZMANA SOR adında bir sekme açtık. Aklına takılan her şeyi sorabilirsin. 
 
YERLEŞKE HAYATI
 
Üniversitede eğitim kalitesi kadar yerleşkeler ve yerleşkelere ulaşım da çok önemlidir. Eğitim hayatın boyunca neredeyse her gün aynı yerleşkeye gidecek olduğunu düşünürsen, yerleşkenin önemini anlamış olacaksın. Bizim; Ayazağa - Maslak, Taksim, Avalon ve Beylikdüzü olmak üzere 4 adet yerleşkemiz var. Beykentliler olarak biz, yerleşkelerimizde vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz. Restoranlar, kafeler, spor salonları, yarı olimpik havuz, kütüphaneler, laboratuvarlardan faydalanabilirsin. Ayrıca her yerleşkenin yakınında metro istasyonları var, metro ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin.
 
 
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ
 
İlgi alanların varsa ya da yeni hobiler edinmek istersen, ÖĞRENCİ KULÜPLERİ tam sana göre. Öğrenci kulüplerinden istediklerine katılarak hobilerini geliştirebilirsin. Farklı hobilerin var ise kendi kulübünü kurup, yeni projelere imza atabilirsin. Geleceğine açılan kapıdan girip merdivenleri teker teker çıkarken eğlenecek, sağlam dostluklar kuracak, hobilerini geliştirecek, yerleşkede keyifli vakit geçirerek yıllar sonra bile hafızandan silinmeyecek bir üniversite hayatı yaşayacaksın.